Aktuálně

Termíny nejbližších vystoupení

2018


22. prosince

Kostel sv. Mikuláše, Praha-Malá Strana

18:00

Koncert s flétnou a zpěvem 

16. prosince

Kostel sv. Máří Magdalény, Sobotka

16:00

Koncert se zpěvem

23. října

Zrcadlová kaple, Klementinum, Praha

17:30

Koncert s klavírem a zpěvem

30. září

Kostel sv. Mikuláše, Praha-Malá Strana

15. září

Kostel sv. Bartoloměje, Smolnice

16:00

Koncert s flétnou

9. září

Bazilika sv. Petra a Pavla, Vyšehrad

17:00

Sólový koncert

19. srpna

Bazilika sv. Petra a Pavla, Vyšehrad

17:00

Sólový koncert

9. srpna

Klášterní kostel sv. Vojtěcha, Broumov

19:00

Sólový koncert

1. srpna

Kostel sv. Mikuláše, Cheb

19:00

Koncert se zpěvem a flétnou

30. července

Kostel sv. Mikuláše, Praha-Malá Strana

28. července

Bazilika Navštívení P. Marie, Hejnice

21. července

Kostel Narození P. Marie, Vysoký Újezd

18:00

Koncert se zpěvem a flétnou

15. července

Bazilika Nanebevzetí P. Marie, Svatá Hora u Příbrami

14:00

Sólový koncert

červenec

Německo - Freiberg


Sólový koncert

1. července

Bazilika sv. Petra a Pavla, Vyšehrad

17:00

Sólový koncert

29. června

Bazilika sv. Petra a Pavla, Vyšehrad

18:00

Poutní mše sv. s orchestrem a sborem 

21. června

Kostel Povýšení sv. Kříže, Kosmonosy

20. června

Německo - Himmelfahrtskirche, München

20:00

Sólový koncert

10. června

Kostel sv. Mikuláše, Mníšek u Liberce

19:00

Koncert se sborem Ještěd

7. června

Kostel Nanebevzetí P. Marie, Ml. Boleslav

26. května

Kostel sv. Mikuláše, Světlá v Podještědí

18:30

Koncert s Triem v rámci festivalu

25. května

Bazilika sv. Petra a Pavla,  Rotunda sv. Martina a kostel Stětí sv. Jana, Praha-Vyšehrad

18:00 - 23:30

Program v rámci Noci kostelů

5. května

Bazilika sv. Petra a Pavla, Praha-Vyšehrad

17:00

Sólový koncert

8. dubna

Kostel sv. Martina, Třebíč

16:00

Sólový koncert

30. března

Kostel sv. Mikuláše, Praha-Malá Strana

12. ledna

Bazilika sv. Petra a Pavla, Vyšehrad

18:00

F. Schubert: Missa G dur se se sborem Václav

7. ledna

Kostel Neposkrv. poč. P. Marie, Praha-Strašnice

18:00

R. Führer: Missa Pastoralis se sborem Cantus Amici

3. ledna

Kostel U Salvátora, Praha - Staré Město

18:30

Sólový koncert

2017


29. prosince

Kaple Nejsv. Trojice, Suchá Rudná

17:00

J. J. Ryba: Česká mše vánoční 

26. prosince

Bazilika sv. Petra a Pavla, Vyšehrad

16:00

Varhanní půlhodinka

25. prosince

Bazilika sv. Petra a Pavla, Vyšehrad

9:00

Mše s doprovodem trubky (J. Pohnán)

24. prosince

Bazilika sv. Petra a Pavla, Vyšehrad

23:30

Varhanní pastorely

23. prosince

Kostel Narození P. Marie, Vysoký Újezd

18:00

Koncert se sborem Cantus Amici

20. prosince

České muzeum hudby, Praha

19:00

Koncert se sborem Rosa

19. prosince

Bazilika sv. Petra a Pavla, Vyšehrad

18. prosince

Kostel sv. Jiří, Krnsko u Ml. Boleslavi

18:00

J. J. Ryba: Česká mše vánoční 

17. prosince

Středočeské muzeum, Roztoky

17:00

Koncert se sborem Rosa

16. prosince

Praha, Bubeneč

19:00

J. J. Ryba aj.

10. prosince

Kostel sv. Jakuba, Mnichovo Hradiště

18:00

J. J. Ryba: Česká mše vánoční

10. prosince

Kostel sv. Havla, Mladá Boleslav

14:00

J. J. Ryba: Česká mše vánoční

9. prosince

Český rozhlas

11:00

Přímý přenos se sborem Notre-Dame

listopad

Francie - Amiens, Paris

Řada

vystoupení se sborem Václav

31. října

Bazilika sv. Petra a Pavla, Vyšehrad

18:00

Sólový koncert pro ČLS J. E. Purkyně

30. října

kostel sv. Mikuláše, Praha - Malá Strana

29. října

Bazilika sv. Petra a Pavla, Vyšehrad

9:00

Mše se sborem Cantus Amici

říjen

Ústí nad Orlicí, Česká Třebová

Koncert a mše

se sborem Václav

24. září

Bazilika sv. Petra a Pavla, Vyšehrad

17:00

Sólový koncert

13. září

Aula MFF UK, Praha - Malá Strana

18:00

Sólový koncert

srpen

Francie - Champagne, Bourgogne

11. srpna

Police nad Metují

19:00

Sólový koncert

červenec

Švédsko - Skåne

Řada

sólových koncertů

29. června

Bazilika sv. Petra a Pavla, Vyšehrad

20. června

Bazilika sv. Petra a Pavla, Vyšehrad

20:30

Koncert s Kvartetem Hanse Krásy

17. června

kostel sv. Mikuláše, Praha-Malá Strana

9. června

bazilika a rotunda, Vyšehrad

7. června

Nanebevzetí P. Marie, Mladá Boleslav

28. května

sv. Petra a Pavla, Mělník

29. dubna

Nanebevzetí Panny Marie, Stará Boleslav

17:00

Koncert s orchestrem a sborem

16. dubna

kostel sv. Petra a Pavla, Bezno

18:00

sólové vystoupení v rámci koncertu

4. dubna

sál B. Martinů, Lichtenštejnský palác, Praha

19:30

bakalářský koncert

29. března

sál B. Martinů, Lichtenštejnský palác, Praha

25. března

kostel Narození Panny Marie, Písek

18:00

Koncert se sborem Cantus Amici

11. ledna

Bazilika sv. Petra a Pavla, Vyšehrad

16:30

Vánoční koncert s Ondřejem Holubem

8. ledna

sv. Petra a Pavla, Liteň

15:00

J. J. Ryba: Česká mše vánoční

4. ledna

sv. Martina ve zdi, Praha

4. ledna

Bazilika sv. Petra a Pavla, Vyšehrad

16:30

sólový koncert

2016

29. prosince

Nejsvětější Trojice, Suchá Rudná

17:00

J. J. Ryba: Česká mše vánoční

26. prosince

Bazilika sv. Petra a Pavla, Vyšehrad

16:00

Varhanní půlhodinka

26. prosince

Bazilika sv. Petra a Pavla, Vyšehrad

9:00

V. M. E Horák se sborem Cantus Amici

24. prosince

Bazilika sv. Petra a Pavla, Vyšehrad

23:30

Varhanní pastorely a Půlnoční mše s doprovodem trubky (Jiří Pohnán)

22. prosince

sv. Anežky České, Praha-Spořilov

19:00

koncert sboru Cantus Amici

21. prosince

Bazilika sv. Petra a Pavla, Vyšehrad

16:30

sólový koncert

20. prosince

sv. Havla, Mladá Boleslav

18:00

Trio

19. prosince

U Salvátora, Praha-Staré Město

17. prosince

zámek, Brandýs nad Labem

16:00 + 19:00

Vánoční koncert

16. prosince

Grandhotel Pupp, Karlovy Vary

14. prosince

Karolinum, Praha

11. prosince

sv. Jakuba, Mnichovo Hradiště

18:00

J. J. Ryba: Česká mše vánoční 

10. prosince

sv. Havla, Mladá Boleslav

14:00

J. J. Ryba: Česká mše vánoční

9. prosince

sv. Mikuláše, Vinec (u Ml. Boleslavi)

18:00

soprán, recitace

8. prosince

Neposkvrněného početí P. Marie, Praha-Strašnice

18:00

V. Říhovský, se sborem Cantus Amici

7. prosince

Bazilika sv. Petra a Pavla, Vyšehrad 

16:30

Adventní koncert s Ludmilou Vernerovou

4. prosince

Sbor Českých bratří, Mladá Boleslav

16:00

J. I. Linek se sborem Boleslav

4. prosince

Bazilika sv. Petra a Pavla, Vyšehrad

9:00

Staročeské roráty, se sborem Václav 

3. prosince

Nanebevzetí P. Marie a sv. Václava, Znojmo-Louka

27. listopadu

sv. Františka Serafínského, Kněžmost

15:00

J. J. Ryba: Česká mše vánoční

27. listopadu

Nanebevzetí P. Marie, Stará Boleslav

9:00

Staročeské roráty, se sborem Václav 

26. listopadu

Bazilika sv. Petra a Pavla, Vyšehrad 

18:00

Nešpory s varhanní hudbou